2 Nisan 2012 Pazartesi

Ne biliyim. “Başkasıyla neden olmuyorsun?” kadar saçma gelen bir cümle yok mesela. Neden bir başkasıyla olayım? Üstelik hala sevdiğim adam O’yken, neden?“Unutursun yaa” diyenlerin amına koymak istiyorum mesela. Ya da parmaklarını prize sokmak falan. Gebersin piçler. Neden bir başkasına acı çektireyim ki? Göt müyüm ben? Hayır değilim. Onu seviyorsam, onu bekleyeceğim. Gerçi gelmeyecek gibi, ama olsun. Kadın değil miyim, umudum tükense de devam ederim sevmeye. Aptal gibi Bağlanırım hatta onsuzluğa. Hayaller kurarım sonra. Ağlarım yatağa kıvrılıp Bağırırım ufak tefek şeylere. Sataşacak yer ararım. Aynı şarkıyı günlerce dinlerim. Pencereyi açmadan otururum odada, bazen bunalırım ama üşenirim kalkıp maya. Açarsam da üşürüm. Hissetmem mesela. Ya da hissederim. Acır bir yerim. Sonra ellerini gezdiririm yanaklarımda, göz pınarımı silerim baş parmağınla, yaklaşırım dudaklarına, öperim, parmak uçlarımı ensende gezindiririm, tam orayı evet ensende saçlarının başladığı yeri avuçlarım, oynarım saçlarınla, uyursun yanımda nefesini hissederim hem kötü mü? Neyse Canım çok acıyor. Çünkü olmayacak şeyler bunlar. Siz de mal gibi okuyup özendiniz mesela. Bende yazarken kendimden geçtim. Ama olmayacak işte. Olmayacak. O bir başkasıyla böyledir belki? Belki. Kim bilir? Ben bilemem, çünkü o benimle değil.

4 yorum:

 1. Ahhh ahhh:) Senin gibi eksik hissedenler de vardır mesela. Ayrılığın 2. günü başka birini ayarlamaya çalışanlarla ilgili değişik planları vardır senin gibi birilerinin de:) mesela ben:)

  YanıtlaSil
 2. ya bir süre geçtikten sonra hayallerimize aşık olmuyor muyuz zaten aşk ayrıldığın an değil vazgeçtiğin an biter bu çok doğru olmayacak şeyler mi bilinmez mucizeler vardır sonuçta ama ne kadar dayanır ki insan bu kadar özleme ve üzüntüye bide üstüne karşılıksız aşk eklenince kendimizi haksızlık ediyoruz :(

  YanıtlaSil
 3. Tesadüfen bulduğum bir blog ve aşka dair yazdıklarını okudukça aynı şeyleri yaşamışız diyorum... :) İşim kötü tarafı böyle sevmenin zarar verdiğini bile bile sevmeye devam etmek...

  YanıtlaSil
 4. kalbe söz geçmiyo işte, körü körüne seviyo. sevilmeyince acısını başka kalple yenmeye çalışıyo, yine sevilmeyince başka kalp arıyo ve bu kısır döngü sonsuza kadar devam ediyo :)

  YanıtlaSil

buyur beyim